Search Header Logo

Әлеуметтану педагогика

Authored by akerke.esentay apple_user

Other

11th Grade

Used 5+ times

Әлеуметтану педагогика
AI

AI Actions

Add similar questions

Adjust reading levels

Convert to real-world scenario

Translate activity

More...

    Content View

    Student View

7 questions

Show all answers

1.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Зерттеушілерге анкеттік әдіс не береді

белгілі бір деректер жинап алуға және сұраныстардың зерттеліп отырған педагогикалық құбылыстарға қатынасын анықтауға мүмкіндік береді

бір ғана байқаумен ашыла қоймайтын іс жүзіндегі материалдарды жинауға көмектеседі

зерттеуші тәрбиенің тиімді тәсілдері мен әдістерін зерттейді

оқушылардың дербес қабілетін байқауға көмектеседі

2.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Әлеуметтік ауытқудың белгілері

жетімдік сезім, мінез-құлқтағы ауытқу, алкоголь, қаңғыбастық

ауру, көздің көрмеуі, естімеу, іс-қимылындағы кемшіліктер

психикалық дамудағы тежелу, ақыл-есінің кемістігі, эмоционалдық еріктік сферадағы кемшілік

білім алудағы ауытқулар, тәртіп пен жүріс-тұрысындағы үйлесімсіздік

3.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

"Бастаған істі аяғына дейін жеткіз, өз әрекетінді жоспарла", бұл ереже қай принципке жатады

жүйелілік

мақсаткерлік

ұғынымдылық

көрнекілік

4.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Сабақтың біртұтастығы мен оның негізгі элементтерінің сақталуының сипаттамасы

сабақтың мазмұны

сабақтың құрылымы

сабақтың тақырыбы

сабақтың типі

5.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Оқу бағдарламалары қай принцип бойынша құрылады

шоғырланушылық және бірізділік

ғылымилық және көрнекілік

жүйелілік және татулық

сүйіспеншілік және жайлылық

6.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Сабақтың типі, құрылымы анықталады

сабақтың жеке кезендерінің қойылу ретінен

жоспар-конспектідегі дидактикалық мақсаттардан

мұғалімнің мақсат пен міндеттерге жетуге жұмсаған уақыттан

мұғалімнің әрекетінін сипатынан

7.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Проблемалық оқытудың мәні

оқушылардың танымдық іс-әрекетін басқаруда

оқушылардың танымдық мүмкіндіктерін білуде

оқушылардың алдына оқу проблемасын қоюда

оқушылардың өзіндік ізденушілік іс-әрекетін ұйымдастыруда

Access all questions and much more by creating a free account

Create resources

Host any resource

Get auto-graded reports

Google

Continue with Google

Email

Continue with Email

Classlink

Continue with Classlink

Clever

Continue with Clever

or continue with

Microsoft

Microsoft

Apple

Apple

Others

Others

Already have an account?