Search Header Logo

Ұйымдастыру бөлімі; Дәстүрлі/дәстүрлі емес сабақ

Authored by Назерке Аққу

Education

University

Used 1+ times

Ұйымдастыру бөлімі; Дәстүрлі/дәстүрлі емес сабақ
AI

AI Actions

Add similar questions

Adjust reading levels

Convert to real-world scenario

Translate activity

More...

    Content View

    Student View

14 questions

Show all answers

1.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Ұйымдастыру бөлімі сабақтың қай кезеңінде жүзеге асырылады?

Сабақтың ортасында

Сабақ басталғанға дейін және алғашқы кезеңде

Сабақ соңында

Үй тапсырмасын тексергеннен кейін

2.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Ұйымдастыру бөлімінің негізгі мақсаты қандай?

Оқушылардың сабақты бастауға толық дайын болуын қамтамасыз ету

Үй тапсырмасын тексеру

Оқушылардың білімін бағалау

Оқушылардың тәртібін қадағалау

3.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Оқушылардың сабаққа қызығушылығын арттырудың тиімді әдісі қандай?

Сабақтың мақсаты мен міндеттерін түсіндіру

Үй тапсырмасын орындауды талап ету

Сабаққа қатыспағандарды жазалау

Бағаларды бірден қою

4.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Оқушылардың сабаққа зейінін шоғырландыру үшін қандай әрекет жасау керек?

Сабақты күрделі сұрақтармен бастау

Оқушыларды сабаққа назар аударуына шақыру және тыныштандыру

Оқушыларға реферат жазу тапсыру

Үй тапсырмасын дереу тексеру

5.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Сабақтың ұйымдастыру бөлімінде не тексеріледі?

Оқушылардың оқулықтары

Үй тапсырмасының дұрыс орындалуы

Бағалардың дұрыс қойылуы

Оқушылардың сабаққа қажетті оқу құралдары және олардың сабаққа дайындығы

6.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Ұйымдастыру бөлімі қандай талаптарға сай болуы керек?

Күрделі және ұзақ болу

Қысқа, жүйелі және тиімді болу

Тек оқушылардың бағасына бағытталу

Күнделікті бірдей әрекеттерді қамту

7.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Сабақтағы ұйымдастыру бөлімі оқушылардың қандай дайындығын тексеруді қамтиды?

Үй тапсырмасының орындалуын

Сынып жетекшісінің қатысуын

Оқушылардың психологиялық және оқу құралдарының дайындығын

Бағалау критерийлерін түсіндіру

Access all questions and much more by creating a free account

Create resources

Host any resource

Get auto-graded reports

Google

Continue with Google

Email

Continue with Email

Classlink

Continue with Classlink

Clever

Continue with Clever

or continue with

Microsoft

Microsoft

Apple

Apple

Others

Others

Already have an account?