Ułamki dziesiętne - zadania

Ułamki dziesiętne - zadania

4th - 6th Grade

11 Qs

quiz-placeholder

Similar activities

Naming Angles

Naming Angles

5th Grade

10 Qs

Bahagi 4 Kenanga : 8 April 2020 (Rabu)

Bahagi 4 Kenanga : 8 April 2020 (Rabu)

4th Grade

10 Qs

Множества 6 класс + примеры на повторение

Множества 6 класс + примеры на повторение

6th Grade

9 Qs

UH MATEMATIKA KELILING LINGKARAN

UH MATEMATIKA KELILING LINGKARAN

6th Grade

10 Qs

Fem de botiguers

Fem de botiguers

5th - 6th Grade

10 Qs

Pop Quiz- rates, proportions

Pop Quiz- rates, proportions

6th - 7th Grade

10 Qs

UH Math kelas 4 (Hubungan Antargaris)

UH Math kelas 4 (Hubungan Antargaris)

4th Grade

15 Qs

练习3

练习3

5th Grade

10 Qs

Ułamki dziesiętne - zadania

Ułamki dziesiętne - zadania

Assessment

Quiz

Mathematics

4th - 6th Grade

Practice Problem

Hard

Created by

SP2 Matematyka

Used 109+ times

FREE Resource

AI

Enhance your content in a minute

Add similar questions
Adjust reading levels
Convert to real-world scenario
Translate activity
More...

11 questions

Show all answers

1.

MULTIPLE SELECT QUESTION

2 mins • 1 pt

Banany kosztują 5,70 zł za kilogram. Ile trzeba zapłacić za 1,5 kg bananów?

Zaznacz poprawne działanie i poprawny wynik:

5,70 1,5=5,70\ \cdot\ 1,5=

5,70 : 1,5=5,70\ :\ 1,5=

=3,80=3,80

=8,55=8,55

=7,85=7,85

2.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Pan Bogdan kupił Euro i zapłacił za nie 4560 zł. Kurs Euro w dniu zakupu wynosił 4,56 zł. Ile Euro kupił pan Bogdan?

 10 Euro10\ Euro 

 1 000 Euro1\ 000\ Euro 

 45,6 Euro45,6\ Euro  

 4,56 Euro4,56\ Euro  

 100 Euro100\ Euro  

3.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

2 mins • 1 pt

Kilogram orzechów włoskich kosztuje 58 zł. Ile trzeba zapłacić za 10 dag tych orzechów?

 5,80 zł5,80\ zł 

 58 zł58\ zł 

 58 gr58\ gr 

 29 zł29\ zł 

 2,90 zł2,90\ zł 

4.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

2 mins • 1 pt

Kasia zapłaciła 5,40 zł za 2 notatniki. Ile kosztuje jeden notatnik?

 3,60 zł3,60\ zł 

 10,80 zł10,80\ zł 

 2,70 zł2,70\ zł 

 3,40 zł3,40\ zł 

5.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

2 mins • 1 pt

Kamil kupił magazyn sportowy za 8,90 zł. Ile otrzymał reszty z 10 zł?

 10 gr10\ gr 

 1,90 zł1,90\ zł 

 0,90 zł0,90\ zł 

 1 zł i 10 gr1\ zł\ i\ 10\ gr 

6.

MULTIPLE SELECT QUESTION

2 mins • 1 pt

Samochód Opel Corsa spala 6,7 litra benzyny na 100 km. Ile benzyny spali na odcinku 10 km?
Zaznacz poprawne działanie i poprawny wynik:

 67 litroˊw67\ litrów 

 0,67 litra0,67\ litra 

 6,7 : 10 =6,7\ :\ 10\ = 

 6,7  10 =6,7\ \cdot\ 10\ = 

 6,7 : 100 =6,7\ :\ 100\ =  

7.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

2 mins • 1 pt

Batonik Mars ma wartość kaloryczną 375 kJ w 100 g produktu. Jaką wartość kaloryczną ma 1 dag tego batonika?

 3,75 kJ3,75\ kJ 

 3750 kJ3750\ kJ 

 37,5 kJ37,5\ kJ 

 0,375 kJ0,375\ kJ 

Create a free account and access millions of resources

Create resources

Host any resource

Get auto-graded reports

Google

Continue with Google

Email

Continue with Email

Classlink

Continue with Classlink

Clever

Continue with Clever

or continue with

Microsoft

Microsoft

Apple

Apple

Others

Others

Already have an account?