Search Header Logo

Dzień Kobiet

Authored by Dorota undefined

Other

4th Grade

Used 32+ times

Dzień Kobiet
AI

AI Actions

Add similar questions

Adjust reading levels

Convert to real-world scenario

Translate activity

More...

    Content View

    Student View

21 questions

Show all answers

1.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

Czy Dzień Kobiet obchodzony jest na całym świecie?

TAK

NIE

2.

OPEN ENDED QUESTION

30 sec • 1 pt

Którego marca obchodzony jest Dzień Kobiet?

Evaluate responses using AI:

OFF

3.

MULTIPLE SELECT QUESTION

45 sec • 1 pt

W jakim kraju Dzień Matki i Dzień Kobiet świętuje się tego samego dnia?

we Francji

w Rosji

w Rumunii

w Chinach

4.

MULTIPLE SELECT QUESTION

45 sec • 1 pt

Dzień Kobiet miał swój początek w:

w Związku Radzieckim

Francji

Szwecji

Stanach Zjednoczonych

5.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

W którym roku został ustanowiony Międzynarodowy Dzień Kobiet?

1965

1910

1989

2001

6.

MULTIPLE SELECT QUESTION

45 sec • 1 pt

Jakie popularne kwiaty wręcza się dziś Paniom w Dniu Kobiet?

GERBERY

GOŹDZIKI

RÓŻE

TULIPANY

7.

MULTIPLE CHOICE QUESTION

30 sec • 1 pt

W jakim kraju obchodzenie Dnia Kobiet jest zakazane?

w Korei Płn.

w Iranie

w Gruzji

nie ma takiego kraju

Access all questions and much more by creating a free account

Create resources

Host any resource

Get auto-graded reports

Google

Continue with Google

Email

Continue with Email

Microsoft

Continue with Microsoft

or continue with

Facebook

Facebook

Apple

Apple

Others

Others

Already have an account?